sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Výhody solárního ohřevu vody v bazénu

 palram solar aquadome zip poolx3

 

Jak solární ohřev bazénu funguje?

Solární ohřev bazénu neboli solární pyramida je aktuálním letním hitem. Celý systém je založený na jednoduchém, ale mimořádně efektivním principu:

Ohřev s polykarbonátovým krytem ve tvaru kupole, který uvnitř vytváří „skleníkový efekt“, se napojí na bazénovou filtraci, jenž do něj vhání studenou vodu. Ta se při průtoku hadicí vlivem slunečního záření ohřívá a teplejší vtéká zpět do bazénu…

*Systém je téměř 100 % kompatibilní se všemi běžně používanými typy filtrací.

baner masakr cen maly

Jaké jsou výhody solárního ohřevu bazénu?

 

Ohřeje vodu až o 6°C

Ohřev bazénu One Trade XXL dokáže v sezóně zvýšit teplotu vody až o 6 stupňů. Přes den zajišťuje ohřev prakticky non-stop. V závislosti na intenzitě slunečního svitu a objemu bazénu pak běžně zvýší teplotu vody o 3 až 4 °C za den. 

 

Snadno se montuje a rozšiřuje

Montáž je doslova blesková, protože se skládá jen z několika málo dílů, takže ji zvládnete za 10 minut. Navíc se dá solární ohřev snadno přesouvat z místa podle potřeby.  A přestože je navržený pro menší a střední bazény, poradí si hravě i s těmi většími. Jednotlivé kolektory se dají propojit, čímž lze vytvořit výkonnou solární sestavu.

 

Je téměř 100 % bezúdržbový a má dlouhou životnost

Veškeré použité materiály jsou vysoce odolné vůči klimatickým vlivům a mají dlouhou životnost, nemusíte se tak prakticky vůbec zatěžovat žádnou údržbou.

 

Je levný a ušetří vám tisíce korun ročně

Solární ohřev One Trade XXL může být váš jen za 3 999 Kč, je tedy výrazně levnější než klasické solární panely, které lze navíc napojit jen na pískovou filtraci, kdežto solární pyramida je kompatibilní se všemi jejími typy.

Investice do ohřevu se vám při běžné intenzitě provozu vrátí už po první sezóně. Poté díky solární energii ohříváte bazénovou vodu zadarmo.

 

Objednejte si solární ohřev bazénu One Trade XXL, ušetřete peníze, energie a prodlužte si koupací sezónu i o několik týdnů.

 

showroom

jak objednat

kontakt

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.