sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Solární ohřev bazénu

palram solar aquadome zip

Klasické solární panely na ohřev vody jsou cenově náročné. Jak tedy zajistit výhodný solární ohřev vody bazénu bez velkých investic? Snadno, řešením je solární ohřev „pyramida“ One Trade XXL, který ji ohřeje rychle a o několik stupňů. Pořizovací náklady se vám tak vrátí už po první sezoně. Cena včetně dopravy je totiž pouhých 3 999 Kč, což je zlomek ceny solárního panelu. Jaké jsou další výhody?

baner masakr cen maly

 

Solární ohřev vody One Trade XXL

Solární kolektory na ohřev vody One Trade XXL, jsou vůči konkurenčním pyramidám větší, a tedy i výkonnější. Přitom jsou stále kompaktní a lehce se s nimi manipuluje. Pokud tak na běžný solární panel přestane svítit slunce, jeho efektivita je nulová. Ohřev vody One Trade XXL však v takovém případě jednoduše vezmete a přesunete opět na sluncem zalité místo, takže ohřívání bazénu může nerušeně pokračovat.

bannerMobilní solární kolektor pro ohřev vody bazénů, je navíc možné napojit na jakoukoliv filtraci.

Obzvláště se hodí pro menší bazény, tedy pro většinu bazénů v ČR. Bez problému se dá ale použít i pro větší, objemnější bazény, protože solární „pyramida“ One Trade XXL totiž umožňuje napojení 2 a více ohřevů za sebe. Čímž lze jednoduše a především levně zvýšit celkový výkon.

Během sezony dokáže správně nainstalovaný solární ohřev – pod úhlem 30 stupňů - zvýšit teplotu vody až o 6 stupňů. S koupáním proto můžete začít třeba už v dubnu/květnu - nejméně měsíc před vašimi sousedy. Pro udržení teploty vody i během noci, je vhodné používat ohřev v kombinaci s modrou nebo černou solární plachtou.

 

Odolnost a snadná montáž svépomocí

Výhodou One Trade XXL je rovněž možnost sestavit si celý solární ohřev bazénu svépomocí. Montáž trvá jen cca. 10 minut. Zároveň se nemusíte zdržovat žádnou údržbou zařízení je odolné vůči chloru i sodíku…

Objednejte si solární ohřev One Trade XXL – prodloužíte si koupací sezonu a už po roce ohříváte bazén zadarmo.

info ohrivac

info

doprava

 

showroom

jak objednat

kontakt

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.