sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Když není potřeba kopat jámu na bazén

18.5.2017

 
Zapuštěný zahradní bazén je okrasou zahrady a jistě i příjemný ke koupání. Na jeho stavbu, nebo zapuštění, je potřeba vyhloubit díru, jámu. Ale také ne pokaždé. 
 
 

Jak si poradit s bazénem

Bazén na zahradě vypadá hezky, pokud je perfektně připraven, voda je čistá, díky přítomnosti filtrů a také dostatečně teplá nejen díky slunečnímu záření, ale především pak i díky solárnímu ohřevu vody v bazénu. To neideální stav na koupání, pokud počasí dovolí, pak je to nejlepší možnost jak trávit volný čas. Každopádně k tomu, aby tak nastalo, je zapotřebí také bazén předem připravit.
 

Budování bazénu na zahradě

Jestliže se chystá místo pro bazén na zahradě, pak je dozajista zapotřebí mít potřebné vybavení a především pak také plán takového budování. Bazén na zahradě musí být dobře zabezpečen, a také je potřeba, aby bylo rozmyšleno, kam a kde se bude umisťovat. Ještě, než je hotový bazén dodán, je nutno zajistit potřebné prostředky, zvláště pak zmínění místo.

 

Není vždy nutné kopat

Většina z lidí má představu, že pokud se pořizuje bazén zapuštěný, pak je bezpodmínečně nutné také vyhloubat pro něj díru, jámu. Dnes ale není toto počínání za každou cenu nutné. Bazén se dá zabezpečit i takzvaným nadstavením. Věc se má tak, že se bazén postaví na předem připravenou rovnou plochu a obstaví se do výšky. Nejčastěji se užívá zastavění dřevěnými lamelami. Konstrukce samozřejmě musí být pevná a odolná. 
 

Radostné užívání vodních hrátek

Jakmile se tak bazén připraví, je možno se soustředit pouze na koupání, osvěžení. Nutno pamatovat na to, že zpočátku má koupě bazénu vysoké nároky na pořízení. Je to nejen o koupi bazénu, ale i jeho příslušenství, jako je solární ohřev vody v bazénu, či jiné výrobky, které s bazénem přímo souvisí. Vybavení je potřeba pro údržbu bazénu, rozhodně by se na něm šetřit nemělo. 
 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.