sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Jak dlouho se dá užívat bazén

11.5.2017
 
Zahradní bazén je skvělou možností, jak v létě využít volný čas a také se osvěžit. Je to ideální místo pro vodní hrátky jak dospělé, tak především děti a to je také důvodem, proč lidé čím dál častěji bazén na zahradu pořizují.
 
 

Proč mít bazén

Je to skvělý prostor a nejlepší řešení pro letní parna. Jestliže trvají letní horka, není snad ani jiná možnost, než se nechat osvěžit právě ve vlastním bazénu na své zahradě. V letním horku jsou veřejná koupaliště přeplněná a často cesta k nim je složitá. Naopak přítomnost vlastního bazénu je vítající a snadným způsobem, jak se rychle a účelně osvěžit. 
 
 

Doba užívání bazénu

Jsou lidé, kteří přemýšlí prakticky, a často se stává, že počítají dobu, kterou budou bazén užívat. Ta je v tomto ohledu stanovena na asi dva měsíce a to ani ne po celou dobu. Předpokládají, že se zahradní bazén dá užívat pouze v letním horku, což je i pravda. Každopádně pokud se provede opatření, je možno bazén užívat o dost delší dobu. 
 

Co je potřeba mít a zajistit

V základě se jedná o zajištění teploty bazénové vody. Pokud ta má vhodnou teplotu, pak je možno výrazně prodloužit pobyt ve vodě a to jak na jednu návštěvu, tak po dobu koupací sezony. Teplotu vody, aby byla schopna pro užitek, zajisti vhodné solární ohřevy vody. Ty pracují spolehlivě, přijímáním energie ze slunečního záření. 
 

Jak dále prodloužit koupací sezonu

Velkou výhodou je především to, že jedinou investicí je koupě solárního ohřevu vody v bazénu. Další možností je zastřešení bazénu. Ideální možnost, jak využívat bazén i v zimním období. Samozřejmě v závislosti na druhu zastřešení bazénu. Je možno postavit takové zastřešení, že bazén bude skutečně možno užívat po celý rok.
 
Taktový bazén se dá zastřešit například výstavbou zimní zahrady nad bazénem. Možností je i více, popsaná varianta je však častější. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.