sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Jak ušetřit za bazén

4.5.2017

Pořízení bazénu na zahradu není zrovna levnou záležitostí. Bazén sám o sobě je dost nákladný jak na pořízení, ale i na udržování. Proto každý rád přijme informaci o tom, jak na bazénu přece jen ušetřit, aniž utrpí komfort. 
 

Koupě bazénu

Ušetřit peníze lze hned při nákupu bazénu. Je možno vybrat levnější variantu, ale spíše je vhodné vybírat bazén v době akčního zboží. Takto se dá pohodově ušetřit dost výrazná částka. Samozřejmě je také dost důležité sledovat ceny a vývoj nejen bazénů, ale i příslušenství. Solární ohřevy vody bazénu budou potřeba obdobně, jako filtry a nástroje na čistění bazénů. 
 

Vyčkávat a koupit v pravý včas

Bazén není, nebo by neměl být prvoplánovou akcí. Proto je zapotřebí vyčkávat na čas, kdy se ceny za bazén, ale i příslušenství, dostanou na nízkou částku. Víceméně je to potřeba sledovat nejen u bazénů, ale i vybavení, jako jsou nejen filtry, ale i dost potřebné solární ohřevy vody. Díky tomu lze ušetřit významnou částku na bazén. A je jedno, zda se jedná o bazén, nebo bazénové vybavení.
 

Produkty, které umí pracovat zadarm

Další možností, jak ušetřit při koupi bazénu, je rozhodnutí vybírat produkty, které pracují zdarma. Na solární pohon. Existují dnes na trhu solární ohřevy vody, které nepotřebují žádnou jinou energii a jejich pořízení, pořizovací cena, je tak jedinou investicí. Navíc pracují spolehlivě a na poměrně jednoduchém principu. Takže tím pádem je zde opět další ušetřená částka.
 
Tip: výhody solární pyramidy
 

Obsah bazénu je rozhodující

Také dost záleží na tom, jaký obsah bazénu se na zahradu zvolí. Čím větší obsah, tím je potřeba více vody a výkonnější vybavení, nebo ho musí být více, jako třeba solárních ohřevů vody. Těch je zapotřební více, čím větší je bazén. Proto je nutné pamatovat i na to, že větší bazén jsou větší investice na začátku, ale i během užívání. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.