sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Vybavení bazénu, které bude potřeba

3.5.2017

Zahradní bazén nestačí jen koupit a napustit vodou. Je nutné k němu mít i vhodné vybavení, bez kterého se údržba bazénu neobejde. 
 

Co je potřeba mít k bazénu

Není to jen o pořízení bazénu, ale také jeho nutného vybavení. K bazénu je například potřeba mít vybavení na čištění bazénu, ale také funkční filtr pro vodu v bazénu. Nezbytnou výbavou je i solární ohřev vody v bazénu. Ten zaručí, že bude voda v bazénu použitelná pro koupání. Nestačí pouze vodu napustit a nechat přirozenou cestou ohřívat sluncem. To je zdlouhavý proces a nikdo tak dlouho nevydrží čekat. Navíc může zhatit přirozený ohřev ochlazení počasí. 
 

Jaký ohřev vody bazénu vybrat

Na trhu je několik možností. Pokud ale v zásadě trvá pořizovatel na plné funkčnosti a co nejnižší spotřebě energie, za kterou by platil, pak je snad nejlepší možností solární ohřev vody v bazénu. Ten totiž dokáže zpracovat výhradně solární energii, která je zdarma pro uživatele a tak jediným nákladem je pořizovací cena takového ohřevu bazénové vody.
 

Solární ohřev jako ideální řešení pro zahradní bazén

Solární ohřev vody v bazénu je tou nejmodernější a nejlepší variantou, jak ohřívat vodu pro užívání v bazénu. Jednoduchým principem funguje a spolehlivě vodu na užívání připraví. Není tak potřeba čekat na klasické ohřívání a ani doplňovat vodu v bazénu horkou, která se stejně ochladí. Solární ohřev vody v bazénu funguje i přesto, že počasí není zrovna vlídné. 
 

Jak pracuje solární ohřev

Pro ohřev bazénové vody je solární ohřev ideální řešením. Jeho princip je naprosto jednoduchý. Pod polykarbonátovou kupolí je zabudována černá hadice, v ní pak prochází voda, která se díky působení skleníkového efektu ohřívá a tak propouští vodu o několik stupňů teplejší. Solární ohřev vody v bazénu je pro moderní dobu naprosto senzačním řešením. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.