sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Výhody i nevýhody zabudovaného bazénu

26.4.2017

To, že si lidé nechávají na zahradu u svého domu nechat svatbě bazén je naprosto běžné. Pořizovací ceny bazénů jsou na tak nízkých cenách, že je to prakticky povinností si bazén na zahradu umístit. 

 

Bazén na zahradě je v létě skvělý

Zejména v létě bude takový bazén naprostým úžasem a jediným útočným cílem, protože v letních parnech, kdy jsou teploty tak vysoké, že se nikomu nic nechce dělat jiného, než se svlažit příjemným osvěžením v bazénu. Studená voda však by měla být teplotně přijatelná, dá se jí dosáhnout díky solárním ohřevům vody. 
 

Jaké výhody mají zabudované bazény

Velkou výhodou bazénů, které jsou přímo zabudované v zemi je to, že jsou na pevno zastavěné a není potřeba se obávat o okraje bazénu, jejich protržení, deformaci. Zabudované bazény jsou tolik pevné, že takový problém může nastat jen v katastrofických scénářích o zemětřesení apod. Důležitější je možnost správného ohřevu vody, ideálně solárním ohřevem vody. 
 

Lze možno smáčet jen nohy

Letní horké večery jsou příjemné pro relax u bazénu, kde pracuje dobře solární ohřev vody a tak má voda skvělou teplotu a koupání a přitom je dostatečně osvěžující. Zabudovaný bazén v zemi má navíc i tu skvělou výhodu, že je možné si sednou na okraj a smáčet si pouze nohy, což osvěží také příjemně a přitom dovolí užívat příjemného večera. Zabudovaný bazén prostě nabízí více možností. 
 

Dá se užívat i v zimě

Za předpokladu, že je bazén vybaven zastřešením spolu se solárním ohřevem vody bazénu, je možno bazén užívat i v zimě, takže není potřeba vypouštět a ani se při koupání neomezovat pouze na dobu letní sezony. Vhodné vybavení poslouží k tomu, aby se tak bazén mohl užívat i nadále, během roku, jak se zlíbí. Což je velkou výhodou. Navíc má takový bazén dost možností, jak ho užívat a také existuje několik variant, ze kterých si vhodný vybrat. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.