sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Kdy je vhodné pořídit bazén

13.4.2017
 
Bazén na zahradě ocení lidí nejvíce v létě. V tom období si na něj vzpomenou, pokud jej nemají, že si bazén pořídit měli.
To je ale často pozdě.
 

Kdy je vhodný čas na pořízení bazénu

Je pravdou, že pořídit si bazén, který bude zabudovaný v zemi, není tak složité. Horší je pak zajištění výkopových prací a celkové zabudování bazénu. To se může protáhnout v závislosti na okolnostech na poměrně dlouhý čas. Navíc je pak potřeba včas myslet i na vybavení. Na sklonku léta už se hůře shání a také se může prodražit i ohřev vody v bazénu. 

 

Ideální čas neexistuje

Doporučení na čas, kdy se má pořídit bazén na zahradu, však není stanoven. Záleží na mnoha okolnostech. Především i na tom, jaký typ bazénu bude, a také na vybavení, které je k němu potřeba pořídit. Důležité je vědět, že především záleží na i zdánlivých malichernostech, protože velký bazén má spotřebu vody větší a také ohřev vody v bazénu bude probíhat delší dobu. 

 

Pořídit bazén na jaro jako ideální čas

Vhodný termín je jaro. V době, kdy se poměrně snadno cokoli buduje a je čas na výběr správného bazénu. Navíc je to období, kdy se bazény nejvíce prodávají, stejně jako vybavení k němu a tak je trh přeplněn nejen bazény, filtry, ale i solárními ohřevy vody v bazénu. A často i za akčních cen, jelikož si prodejci uvědomují, že poptávka sice stoupá, ale konkurence je dost velká na to, aby se s ní muselo bojovat. 
 

Vybavení k bazénu 

V termínech období jara je také dobře sehnatelné vybavení k bazénu. Lidé se obvykle až časem dozvídají, co všechno budou k hotovému bazénu na zahradě potřebovat. V případě, že pořídí a zbudují bazén v období jara, pak je potřeba zajistit i další potřebné náležitosti, jako je nejen čistící filtr a jiné vybavení na čištění, ale i třeba plachtu na bazén a v neposlední řadě je nutné zajistit solární ohřev vody v bazénu, aby se voda stala použitelnou pro koupání. Více o výhodách solární pyramidy.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.