sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Využití solární energie pro ohřev vody

 7.4.2017

 
Při pořízení bazénu je potřeba zařídit i ohřev vody, aby se v bazénu dalo pobývat bez hrozby nachlazení a nepříjemného pocitu. Je nutno vybrat vhodný ohřev vody v bazénu. 
 
 

Moderní způsob užití energie

S oblasti bazénu a kompletně i zahrady a zahradní techniky je dnes moderní využívat na plno solární energii. Ta se dá využít právě i pro ohřev vody v bazénu. Jednoduchým principem, který zahrnuje užitek slunečního záření, který působí cíleně na komponenty solárního ohřevu vody v bazénu, tak zajistí oteplení vody na příjemnou teplotu vhodnou ke koupání. 
 

Solární ohřev má budoucnost

Při výběru vhodného ohřevu vody v bazénu je potřeba nejen zvažovat výběr podle pořizovací ceny, ale i podle dalších kritérií. Cena by rozhodně neměla být hlavním vodítkem. Solární ohřevy vody v bazénu (solární pyramidy) jsou vyrobeny moderním způsobem, kdy následně při užívání již není potřeba dalších, doplňkových komponentů, přičemž pokud nedojde k závadě, nepotřebuje solární ohřev bazénu žádnou výměnu a ani nečerpá jinou, placenou energii. 
 

Investice solárního ohřevu vody

Jedinou investicí je tak nákupní cena u solárního ohřevu vody v bazénu. To je velký rozdíl mezi jinými typy ohřevů bazénové vody. Takže i přesto, že solární ohřev je na první pohled finančně náročnější, opak může být pravdou. Investice je úvodní, následně je čerpáno pohodlí v podobě dostatečně teplé vody ke koupání v bazénu. 
 

Napojení ohřevů navzájem na sebe

Jestliže jeden solární ohřev nestačí na pokrytí velkého bazénu, není potřeba se obávat a litovat koupě. Jednotlivé solární ohřevy je možno napojit navzájem na sebe a užívat tak několik navzájem, přičemž se tak energie sjednocuje, neboli sčítá. Pro velký bazén je tak vhodné koupit několik solárních ohřevů. Také záleží na představě kupujícího a objemu bazénu. Aby měl ohřev odpovídající výkon, je určen velikostně na daný obsah vody. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.