sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Voda v bazénu příjemná ke koupání

 
Mít vodu v bazénu vhodnou ke koupání je možnou ke koupání, je možno zařídit ihned, užitím vhodných ohřevů vody v bazénu. Moderním způsobem ohřevu bazénové vody jsou pak solární ohřevy bazénu (solární pyramidy). 
 
 

Jak funguje solární ohřev vody

Zajistit příjemnou vodu na koupání není tolik složité. Dnešní doba nabízí mnoho způsobů.
 
Ohřev bazénové vody se dá pořídit v mnoha vyhotoveních, ale moderním způsobem je bez pochyby solární ohřev vody v bazénu. Je založen na principu využívání a fungování solární energie. Ta je zvláště v parném létě přístojná k tomu, aby vodu v bazénu poměrně rychlým a snadným způsobem ohřívala.
 

Solární ohřev vody

Na trhu je v dnešní době několik tipů solárních ohřevů, které se užívají. Nejmodernější technikou disponují solární ohřevy vody s využitím skleníkového efektu. Takový solární ohřev vody je tvaru kupole z polykarbonátu. Pod kupolí je umístěna smotaná černá hadice a díky právě využití sluneční energie a působení skleníkového efektu se vytváří teplo, které protékající vodu ohřívá. 
 

Čím více solárních ohřevů, tím větší teplo

Velkou výhodou moderních solárních ohřevů vody v bazénu je i to, že se jich dá užít několik najednou. Snadným způsobem se navzájem na sebe napojí a tak rychleji vodu ohřívají. Jednoduchým způsobem se také dá odvodit to, že čím menší je solární ohřev, neboli má nižší výkon, tím pomaleji vodu ohřívá, zvláště u velkých bazénů. Při výběru solárního ohřevu vody je tak potřeba brát ohled na obsah bazénu ku výkonu ohřevu.
 

Solární ohřevy mají budoucnost

Právě i díky využívání solární energie je předpoklad pro fungování ohřevu vody jistý. Navíc se jedná o investici, která se vyplatí. Solární ohřev vody v bazénu nepotřebuje následně žádnou speciální a pravidelnou údržbu, a ani nečerpá žádnou jinou energii. Takže pořizovací cena ohřevu je jedinou investicí. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.