sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Správné řešení pro bazén

4.4.2017 
 
Zahradní bazén by měl mít vhodnou teplotu vody ke koupání. Ta se snáze ohřeje pomocí kvalitního ohřevu vody v bazénu. Solární ohřevy mají budoucnost a jsou šetrné k životnímu prostředí.
 
 

Jak ohřívat vodu v bazénu

Aby měla voda v bazénu vhodnou teplotu ke koupání, musí se ohřát. Dnes existuje na trhu množství ohřívačů vody, každopádně pro využití vody v bazénu a jejího ohřevu je zapotřebí vybrat ten vhodný. Nejlépe solární ohřev vody v bazénu, protože v létě, či v sezoně, kdy se bazén užívá, je solární energie velice intenzivní a tak ji je obrovské množství k tomu, aby bazénovou vodu zahřála na požadovanou teplotu. 
 

Solární ohřev je nadčasový

Sluneční energie se pro ohřev obecně užívá stále více a více. Laická veřejnost se sice obává toho, že při zamračeném podnebí tak nebude solární ohřev fungovat, což až tak úplně pravdou není. Solární energie i tak působní a solární konektory jsou k tomuto uzpůsobeny. Co se týče solárního ohřevu vody v bazénu, je naprosto ideální pro užití ohřevu, poněvadž v létě je sluneční energie intenzivní a silná dost na to, aby se jí pro ohřev vody v bazénu dalo plně využít. 
 

Několik typů solárních ohřevů

Pro ohřev vody v bazénu je možno zvolit několik variant. Respektive je několik možností, které mohou být využívány sami, či je lze kombinovat. Solární ohřevy vody v bazénu jsou různé, moderní jsou však velice jednoduché, pracující na bázi skleníkového efektu. Kupole solárního ohřevu vody je z odolného a kvalitního polykarbonátu a pod průhlednou kupolí je smotána hadice. Ta je černá a spolu se skleníkovým efektem dokonává tak ohřev vody. 
 

Nadčasovost a efektivita

Solární ohřevy vody v bazénu jsou efektivní a pracují naplno. Výhodou je, že nepotřebují žádnou jinou energii a lze jich použít i několik najednou, přičemž se efektivita tak bude násobit. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.