sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Alternativa pro ohřev vody v bazénu

3.4.2017 
 
Správnou teplotu vody dosáhneme v případě, že máme k zahradnímu bazénu také dokoupený vhodný ohřívač vody. Výběr lze upravit podle mnoha kritérií, zpravidla podle vlastních potřeb a nejčastěji finančních možností. 
 

 

Jak vybírat správný ohřev vody v bazénu

Především je zapotřebí vzít důležitý fakt, že pouze pořizovací cena by neměla být vodítkem pro výběr ohřevu vody v bazénu. To je totiž dost často zavádějící, je zapotřebí brát ohled i na jiné vlastnosti a schopnosti. Důležité je také počítat s obměnou komponentů. Jsou ohřevy vody, které potřebují čas od času pravidelnou údržbu spolu s výměnou potřebných součástí. To se pak rázem může prodražit. 
 

Odkud přichází energie

Další důležitou vlastností správného ohřevu vody v bazénu je i to, z čeho bere energii. Moderní solární ohřevy vody v bazénu si totiž berou přímo ze sluneční energie, takže je provoz takového spotřebiče levný, bezplatný. Což je další fakt, který je potřeba porovnat s jiným ohřevy vody v bazénu. 
 

Moderní a nadčasové řešení

Aby se výběr vhodného ohřevu vody zkrátil, je potřeba věnovat pozornost moderním technologiím a tak také tomu, co je v současné době požadováno. Lidé chtějí, pokud možno, spotřebiče bezúdržbové, bez nutnosti výměny a jiným pravidelných oprav. To splňují moderní solární ohřevy vody v bazénu, protože nepotřebují prakticky nic. Provoz je zajištění přijímanou solární energií. 
 

Využité skleníkového efektu

Fungování solárního ohřevu vody v bazénu zapříčiňuje především využité jednoduchých sil a také využité skleníkového efektu. Působením slunečního záření na kupoli ohřevu se vytváří energie, teplo, které jednoduše ohřívá také vodu v bazénu. Takovým způsobem je možno vodu stále a bez nutnosti vypnutí ohřívat. Navíc provoz solárního ohřevu vody v bazénu nic nestojí. Základem je investice při nákupu. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.