sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Bazén bez solárního ohřívače nemá budoucnost

 
Moderní zahrada u domu obsahuje bazén. A aby se dalo v bazénu pohodlně užívat vodních hrátek, je zapotřebí, aby voda měla správnou teplotu. Tu je možné vytvořit i jinak, než energeticky náročným ohřevem.
 
 

Využití zcela přírodních zdrojů

Pro ohřev vody v bazénu je vhodné mít k dispozici správný solární ohřívač vody. Solární ohřívač je výhodnější, než jiné, protože tento typ využívá pouze čistě přírodních zdrojů, bez nutnosti napájení elektrického, nebo jiného proudu. Tím pádem je provoz solárního ohřevu vody v bazénu prakticky zdarma, bez nutnosti speciální údržby a výměny komponentů. 
 

Jak solární ohřívač pracuje

Ač se to zdá možná jako složité zařízení, opak je pravdou. Solární ohřev vody v bazénu pracuje na zcela jednoduchém principu využití solární energie, tedy slunečního záření a to působí prakticky neomezeně. 
 

Sluneční energie je nevyčerpatelná

Není potřeba se nechat zmást tím, že pokud sluneční paprsky nejsou tolik silné, nebo spíše Slunce zajde za mrak, není solární energie využíváno. I tak silné Slunce působí. Pokud by vyhaslo, život na Zemi by byl ohrožen. Jedná se tak o stabilní a jistý druh energie, která se v moderním pojetí dobře a hojně využívá. Například i pro solární ohřevy vody v bazénu
 

Ohřev vody v bazénu

Voda v bazénu se ohřívá jednoduchým způsobem a tak působením solární energie na kupoli moderního solárního ohřevu vody, která je z kvalitního a odolného polykarbonátu. Využívá se zde skleníkového efektu pro vytvoření energie, tedy tepla. Solární ohřev vody v bazénu nepotřebuje jiné napájení, vystačí si tak s energie slunečního záření. Pod kupolí je umístěna černá hadice. V ní pak putuje voda z bazénu před filtr a ohřev a vrací se zpět o několik stupňů teplejší. K jednomu bazénu se dá užít několik solárních ohřevů. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.