sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Levný i luxusní bazén na klíč

 
Toužíte mít na zahradě vlastní bazén? Vybírat můžete levné i luxusní bazény na klíč. 
 

Vybudování bazénu v zahradě

Příprava zapuštěného bazénu do zahrady zahrnuje nejen výkop pro bazén, ale i zemní a výkopové práce spojené s budováním bazénové šachty. Bazén musí mít přípojku na vodu a elektřinu, aby správně fungovalo čerpadlo, filtrace i případné vyhřívání bazénu. Pokud se nechcete zabývat kopáním jámy a betonováním ručně, využijte služeb dodavatele bazénu, který vám vybuduje bazén na klíč. 
 

Realizace bazénu na klíč

Realizace bazénu na klíč přináší pro vás především časovou úsporu. Zatímco vy budete jámu kopat měsíc, pracovník firmy provede výkop a úpravu terénu za pár hodin pomocí minibagru. Bazén je vhodné nechat vybudovat na podzim nebo brzy na jaře, abyste si koupací sezonu užili do sytosti. 
 

Přípravné práce pro bazén

Přípravné práce pro bazén vyžaduje nejprve správný výběr místa, kde bude bazén umístěn. Následně se provede výkop jámy, dle daného projektu. Jáma je jen o něco větší než bazén. Není vhodné ji dělat příliš velkou, pak stoupá spotřeba betonu. Realizační firma vyhloubí jámu s maximální přesností. Následně se provede betonáž, montáž bazénové techniky a položení bazénu.  
 

Svěřte se do rukou odborníků

Protože samotná příprava pro bazén není nijak jednoduchá, je lepší si nechat realizovat bazén na klíč, ať už jde o luxusní či levnou variantu. Ušetříte si mnoho starostí. V ceně jsou zahrnuty úpravy  zahrady, přípravné stavební práce, betonování dna bazénu, test bazénu, montáž bazénové techniky, záruční i pozáruční servis.Na veškeré práce i bazén získáte záruku i pozáruční servis, bazén je realizován v rychlém čase. Firma zajistí také odvoz zeminy, která na pozemku zbyla i po finálních úpravách. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.