sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Dřevěná zahradní lehátka

Jestliže je při výběru správného zahradního lehátka důležité nejen pohodlí, ale také vzhled, padne volba materiálu lehátka nejspíš na dřevěný zahradní nábytek.
 
 

V čem jsou dřevěná lehátka lepší

Dřevo je přírodní materiál a proto se nejlépe hodí do konceptu každé zahrady. I v případě, že se změní vzhled, stejně bude dřevěný zahradní nábytek vhodný pro jakoukoli zahradu. Do přirozeného prostředí se dřevo jako materiál hodí nejlépe, proto s ním neudělá kupující faux pass. V tomto rozhodně dřevo nad jinými materiály jasně boduje. 
 

Provedení lehátek

Vzhledem k tomu, že je dřevo skutečně materiál, jež je populární pro zahradní lehátka, stále se s oblibou taková lehátka vyrábí a tak je i nabídka široce pestrá pro výběr. Výběr správného lehátka se týká jak materiálu, tedy typu dřeva, ale i samotném provedení typového zahradního lehátka
 

Jednoduché dřevěné lehátko

Klasická lehátka jsou rovná, mají polohovací opěrku pro hlavu a horní část těla. Na jedné straně u lehátka jsou často kolečka, díky nim je pak manipulace a přesun lehátka o dost jednodušší. Není pak nezbytně rozhodující, kolik nakonec samotné lehátko váží. Takové lehátko však může v jistých polohách a na některých površích sjíždět, posouvat se. 
 

Polohovací části lehátka

Více možností nabízí dřevěná zahradní lehátka, která mají polohovací i část dolní. Dolní končetiny je tím způsobem možno uvolnit vložením do vyšší polohy a tak dát nohám odpočinek, relax. Někdy jsou takto lehátka přímo vytvořena napevno, ale ve většině případů je právě i dolní část polohovací. Na trhu je i varianta dřevěného zahradního lehátka, které je po své ploše tvarováno do oblouku. 
 

Houpačka jako něco navíc

Existují netradičně tvořené dřevěné lehátka, do tak zvané houpačky. Designově jsou dokonale provedená, navíc umožňují v případě sedu, polo-sedu, pohodlné houpání. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.