sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

K čemu je vhodný zahradní domek

Pořídit si zahradní domek má několik důvodů. Jsou lidé, kteří jej pořizují záměrně, potřebují levnou a spolehlivou variantu a na druhé straně jsou i ti, kteří potřebují vhodný estetický prvek na zahradu spolu s užitkem.
 
 

Mnoho účelů pro zahradní domek

Existuje několik důvodů a možnosti využití zahradního domku. Nikde není nařízeno, že je určen výhradně pro uskladnění zahradní techniky a spotřebního materiálu na zahradu. Lidé si hradní domek mohou pořídit i třeba jako domek pro své zvíře, ač je to méně časté, pro chovatel méně tradičních zvířat a pro chovné stanice je to jistá varianta přístřešku.
 

Klasické uložení zahradního materiálu

Základním účelem pořízení zahradního domku je především uložení zahradního materiálu. Co se týče nářadí, ale i květníky, květináče, sazenice, substráty a mnoho dalšího. Všechno, co přes zimní období má být uloženo a nepoužívá se a má se uklidit před chladem, sněhem a mrazy a užije se až další sezonu. Pro tyto účely jsou zahradní domky nejčastěji pořizovány. 
 

Úklid zahradního nábytku

Majitelé zahrad, kteří nejsou zrovna nadšenci do péče o zahradu a rostliny, a ani kutilové, nemusí notně vyhledávat materiál a zahradní nářadí a tedy i prostor pro uskladnění. Nicméně je dost možné, že budou mít potřebu uskladnit zahradní nábytek. Ať už jde o klasické židle, stoly, křesla, slunečníky, ale i lehátka, zahradní houpačky, skládací altány a jiné. Vše z toho potřebuje dočasné uskladnění na delší nebo i kratší dobu. 
 

Okrasa a místo pro hry

Důvodem k pořízení zahradního domku může být i efekt estetický a proto, že některé zahradní domky jsou skutečně vzhledné a ideální k tomu, aby zahradu zvelebily. Zahradní domky jsou však i atrakcí pro děti, které si rády hrají a zkoumají prostory. Proto, pokud má majitel zahrady děti, může domek posloužit i jisté místo ke hrám. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.