sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Solární pyramida jako jednoduchý způsob ohřevu bazénů

16.8.2017
 
Ne každý patří mezi otužilce, kteří si libují ve studené vodě – a i v parném létě je podstatně příjemnější, pokud tepelný rozdíl mezi vodou na koupání a vzduchem není příliš markantní. Pokud tedy uvažujete o ohřevu bazénu, který by vám umožnil koupat se častěji a po delší část roku, neměli byste přehlédnout možnost využití moderních solárních pyramid.
 

Číst dál...

Na co bychom si měli odpovědět před pořízením bazénu?

8.7.2017

Bazén je doplňkem domu a zahrady, který ocení děti i dospělí. V parném a dlouhém létě je vlastnictví bazénu doslova požehnáním. Pokud jste se taky rozhodli, že na vaší zahradě je zbytečně mnoho volného místa a je čas do ní bazén pořídit, měli byste si výběr dobře promyslet. Základem je odpovědět si na ty správné otázky. 
 

Číst dál...

Jak zvýšit teplotu vody v bazénu?

2.8.2017
 
Chcete svůj bazén využívat co nejvíce, ale nepatříte právě mezi otužilce, a tak musíte čekat, až na co nejteplejší počasí? Prodloužit koupací sezónu a zvýšit teplotu vody lze různými způsoby – podívejme se na ty nejběžnější.
 

Číst dál...

Je zastřešení bazénu výhodné?

25.7.2017
 
Máte na zahradě bazén a uvažujete o pořízení zastřešení, ale stále si nejste jistí, zda se taková investice skutečně vyplatí? Pojďme se podívat na nejdůležitější výhody a také nevýhody zastřešení bazénu
 

Číst dál...

Bazénové příslušenství, které by vám nemělo chybět

19.7.2017
 
Mít zahradu s bazénem je rozhodně terno, které v parných letních dnech oceníte dvojnásob. Aby mohl být však požitek z koupání a pohody u bazénu dokonalý, je třeba vybavit jej patřičným příslušenstvím.
 

Číst dál...

Na co se zaměřit při realizaci bazénu?

13.7.2017
 
Chcete ozdobit svou zahradu bazénem, který by byl dokonalým místem pro odpočinek, zábavu a osvěžení a vhodně esteticky i prakticky doplňoval dům a pozemek? Potom si musíte dobře promyslet, co přesně chcete a očekáváte a jaké jsou vaše možnosti. 
 

Číst dál...

Jak využít slunce k efektivnímu ohřátí bazénu?

 
6.7.2017
 
Solární ohřevy bazénů patří k nejoblíbenějším a nejlevnějším řešením, jak získat vodu optimální teploty, i když venku nepanují zrovna tropické teploty. Solární energie se dá pro tento účel zužitkovat různými způsoby. Podívejme se na výhody a nevýhody těch nejběžnějších.
 

Číst dál...

Jak na stínění zimní zahrady?

29.6.2017
 
Zimní zahrada je místo pro relax, které využijete v zimě i v létě. Aby se v horkých letních dnech nepřehřívala, je potřeba si vybrat vhodné stínění. 
 

Číst dál...

Jaké jsou výhody solárního ohřevu bazénů?

22.6.2017
 
Chcete mít příjemnou vodu v bazénu i mimo nejteplejší dny v roce a prodloužit si koupací sezónu i o několik měsíců? Řešením může být instalace ohřevu bazénů. Velmi oblíbenou volbou pro tyto účely je využití solární energie, která je zdarma. 
 

Číst dál...

Jak si vybrat solární kolektory pro ohřev bazénu?

21.6.2017
 
Chcete zajistit, aby měl váš bazén vodu vždy ideální pro koupání – a to pokud možno bez zbytečně vysokých provozních nákladů? Velice oblíbenou možností jsou solární ohřevy bazénů, které vám umožní zásadně prodloužit koupací sezónu. Jak si však vybrat ten správný typ?
 

Číst dál...

Bazén nebo jezírko?

20.6.2017
 
Moderní doba již klasický zahradní bazén považuje za klasiku, která na zahradách moderních domů je a tak je spíše překvapující, pokud se objeví někde přírodní jezírko.
 

Číst dál...

Dokonalý vzhled bazénu na zahradě

19.6.2017
 
Mít na zahradě bazén je skvělé, zvláště pak v letních měsících. Jenže takový bazén potřebuje také pravidelnou údržbu. Nelze jen spoléhat na to, že postačí koupě bazénu. Nutno je bazén pravidelně čistit, i přesto, že je vybaven filtrem. 
 

Číst dál...

Jak funguje ohřev vody v bazénu

16.6.2017
 
K běžnému bazénovému vybavení dnes patří solární ohřev vody. Je to především proto, že je bezpečný, pracuje rychle a spolehlivě a tak je možno bazénu užívat krátce po tom, co je nově napuštěn.

Číst dál...

Je pobyt na koupalištích rizikový?

15.6.2017

Občas se médii prožene zpráva o nějaké situaci, která nedoporučuje třeba pobyt na veřejných koupalištích. Jakmile jde o zdraví, pak zavládne v jistých souvislostech panika, že veřejná koupaliště jsou nehygienická a snadno zde může jedinec přijít k nepříjemnému onemocnění. 
 

Číst dál...

Vhodné zastřešení bazénu

13.6.2017

Majitelé zahradního bazénu by měli nechat bazén zastřešit. Hned z několika důvodů je to výhodné. 
 

Číst dál...

Jaký bazén si vybrat

12.6.2017

Na zahradu patří vhodný bazén. A je jedno, zda majitel má děti nebo ne. Zkrátka bazén je místo, které je ideálním řešením při letních vedrech. Jak si ale takový bazén vybrat.
 

Číst dál...

Jak zastřešit bazén

24.5.2017

Zastřešení bazénu je skvělé z několika důvodů. Proto se taky pro zastřešení bazénu rozhodlo již mnoho lidí.
 

Číst dál...

Jak zabezpečit bazén proti pádu do vody

23.5.2017

Opatření, které se týká zejména osob, které mají malé děti. Zabezpečit bazén proti pádu do vody. Ale důvody mohou být i jiné. Například pokud žijete s nemocnou osobou, která může mít problém s koordinací pohybů, a tak dále. 
 

Číst dál...

Jak by mělo vypadat místo pro bazén

22.5.2017

Zahrada okolo domu bude rozhodně zajímavější, pokud na ni bude bazén. Je jedno, jaký se zvolí, ale pokud už se pro něj budoucí majitelé rozhodnout, měl by mít také vhodné místo.
 

Číst dál...

Když není potřeba kopat jámu na bazén

18.5.2017

 
Zapuštěný zahradní bazén je okrasou zahrady a jistě i příjemný ke koupání. Na jeho stavbu, nebo zapuštění, je potřeba vyhloubit díru, jámu. Ale také ne pokaždé. 
 

Číst dál...

Tvar zahradního bazénu: podle čeho vybírat

18.5.2017
 
Výběr bazénu na zahradu je nejen o velikosti, obsahu, ale také tvaru. Často je to dost rozhodující už i kvůli místu, kde bude bazén stát. 
 

Číst dál...

Zastřešení bazénu

17.5.2017

 
Zahradní bazén je možno vybavit a doplnit mnoha způsoby. Zastřešení však patří mezi jedno z nejoblíbenějších. 
 

Číst dál...

Co umístit okolo bazénu na zahradě

16.5.2017

Zahrada je v dnešní době pro mnoho osob chloubou. Vzhledem k povaze moderního způsobu života se lidé po práci uchylují na zahrady a zde prací uvolňují energii i stres.
 

Číst dál...

Bazénové hrátky pro malé i velké

15.5.2017
 
Zahradní bazén je dozajista terčem útoku snad všech věkových kategorií v letních parnech. Je to jediné místo, které nabízí osvěžení těla i mysli, takže vhodné řešení i pro každou menší zahradu. 
 

Číst dál...

Jak dlouho se dá užívat bazén

11.5.2017
 
Zahradní bazén je skvělou možností, jak v létě využít volný čas a také se osvěžit. Je to ideální místo pro vodní hrátky jak dospělé, tak především děti a to je také důvodem, proč lidé čím dál častěji bazén na zahradu pořizují.
 

Číst dál...

Bazén potěší nejen děti

10.5.2017

 
Není to tak dávno, co se bazén na zahradě zdál být přílišná vymoženost a záležitost výhradně pro majetné. Dnes je situace jiná a bazény si pořizují téměř všichni.
 

Číst dál...

Potřebné bazénové vybavení

9.5.2017
 
Koupě bazénu se neobejde bez povinného vybavení. Jedině tak je možno zajistit plně fungující bazén, který se dá užívat a bez obtíží udržovat v pořádku, čistotě.
 

Číst dál...

Bazén na zahradu za rozumnou cenu

5.5.2017

Při pořizování bazénu je nutno zvážit nejen pořizovací cenu, ale také náležitosti, které se pořízení bazénu týkají, je to jak částka za provoz, ale také vybavení k bazénu.

Číst dál...

Jak ušetřit za bazén

4.5.2017

Pořízení bazénu na zahradu není zrovna levnou záležitostí. Bazén sám o sobě je dost nákladný jak na pořízení, ale i na udržování. Proto každý rád přijme informaci o tom, jak na bazénu přece jen ušetřit, aniž utrpí komfort. 

Číst dál...

Vybavení bazénu, které bude potřeba

3.5.2017

Zahradní bazén nestačí jen koupit a napustit vodou. Je nutné k němu mít i vhodné vybavení, bez kterého se údržba bazénu neobejde. 

Číst dál...

Kolik stojí pořízení bazénu

2.5.2017

Letní koupání je příjemné, pokud je zahradní bazén dostatečně velký. Dnes je běžné, že si lidé pořizují bazény a je také potřeba si předem zvážit, jaký typ bazénu si je možno pořídit.
 

Číst dál...

Volba vhodného bazénu na zahradu

28.4.2017

Zahradní bazény jsou oblíbené pro svoji účelnost, ale i pro cenovou dostupnost. Lidé je kupují a bazén se tak stává běžnou součástí domácností, zahrad. 
 

Číst dál...

Jaký by měla být výška bazénu

27.4.2017
 
To, že si lidé pořizují na zahradu bazény je dnes běžnou záležitostí. Je však potřeba vybrat vhodný bazén, který bude k užitku co nejvhodnější. 
 

Číst dál...

Výhody i nevýhody zabudovaného bazénu

26.4.2017

To, že si lidé nechávají na zahradu u svého domu nechat svatbě bazén je naprosto běžné. Pořizovací ceny bazénů jsou na tak nízkých cenách, že je to prakticky povinností si bazén na zahradu umístit. 

Číst dál...

Výhody a nevýhody nadzemního bazénu

25.4.2017

Zahradní bazén je prakticky povinnou výbavou každé zahrady. To je sice poněkud nadnesené tvrzení, ale pravdou je, že se bazény na zahradách objevují dost často a prakticky u mladších rodin, ročníků a rodin s dětmi je to naprosto běžné. 
 

Číst dál...

Jaký by měl být bazén na zahradě u domu

24.4.2017

Zahradí bazén je dnes poměrně běžnou záležitostí. Doby, kdy si jej mohli dovolit jen někteří jsou dávno pryč. Dnešní bazény jsou cenově dostupné a tak se zahrady u domů plní bazény jako houby po dešti. Z leteckých záběrů nad obcemi je to zejména patrné. 
 

Číst dál...

V letních pařících je vhodné mít bazén k dispozici

21.4.2017

Bazén na zahradě se pro někoho může zdát zbytečností, ale pravou je, že v letním parnu se snad nedá dělat nic jiného, než osvěžit se právě ve vodě vlastního bazénu. 
 

Číst dál...

Jak zbudovat bazén na zahradě

20.4.2017

Šikovní kutilové se často zajímají o to, jak si pořídit bazén na zahradu, zbudovanými vlastními silami. Co se zdá jako nemožné, zas tak složité není. Ale stále je potřeba pamatovat na dané skutečnosti, které jsou.
 

Číst dál...

Na zahradě by neměl bazén chybět

19.4.2017

Současný trh s bazény nabízí možnosti snad všem. Ať těm extrémně náročným, tak na druhou stranu lidem spořivým. Bazény se dají pořídit za velice atraktivní cenu, takže na zahradu dnešní doby bazén patří. 
 

Číst dál...

Bazén: nadzemní nebo zabudovaný?

18.4.2017

Volba vhodného bazénu na zahradu může představovat řešení otázky, zda zvolit bazén zabudovaný, anebo vystačí bazén nadzemní. Obě varianty mají řadu výhod, ale i těch slabších, méně výhodných pozic, které je potřeba brát v potaz, pokud tu nebo jinou variantu zvolíme.
 

Číst dál...

Jaký typ markýzy zvolit

13.4.2017

Při výběru vhodné stínicí techniky se nejeden jedinec zapotí. Pokud už pak rozhodnutí padne na markýzy, i tak ještě není vyhráno a je se potřeba rozhodnout z nabízených možností, které na trhu jsou. 
 

Číst dál...

Kdy je vhodné pořídit bazén

13.4.2017
 
Bazén na zahradě ocení lidí nejvíce v létě. V tom období si na něj vzpomenou, pokud jej nemají, že si bazén pořídit měli.
To je ale často pozdě.

Číst dál...

Proč mít na zahradě bazén

12.4.2017
 
Doba, kdy si bazén mohl pořídit jen opravdu majetný člověk, jsou pryč. V dnešní době je běžné, že zabudovaný bazén je součástí zahrady u moderního domu. Je totiž mnoho důvodů, proč bazén na zahradě mít. 
 

Číst dál...

Vhodný typ zahradního bazénu

11.4.2017
 
Osvěžit se při letním parnu ve vlastním bazénu na zahradě bylo ještě před pár desítkami let nadnesené. Dnes jsou však bazény běžnou součástí zahrad. Proto je jich také na trhu je ohromná spousta typů a tvarů.
 

Číst dál...

Bazénové vybavení

10.4.2017
 
Zahradní bazén musí, nebo by měl mít, pro své správné fungování také vhodné vybavení. Není to jen o čištění vody a stran bazénu, ale i další záležitosti, jako jsou třeba ohřev vody, který je nezbytný.
 

Číst dál...

Využití solární energie pro ohřev vody

 7.4.2017

 
Při pořízení bazénu je potřeba zařídit i ohřev vody, aby se v bazénu dalo pobývat bez hrozby nachlazení a nepříjemného pocitu. Je nutno vybrat vhodný ohřev vody v bazénu. 
 

Číst dál...

Solární ohřevy jsou stále více oblíbené

6.4.2017
 
Na běžnou zahradu u domu dnes patří bazén. Nezáleží na tom, zda je bazén zabudovaný v zemi, nebo je nadzemní. Každý rodinný bazén potřebuje mít vodu vhodnou ke koupání. Proto bude potřeba vybrat ideální ohřev vody v bazénu.
 

Číst dál...

Voda v bazénu příjemná ke koupání

 
Mít vodu v bazénu vhodnou ke koupání je možnou ke koupání, je možno zařídit ihned, užitím vhodných ohřevů vody v bazénu. Moderním způsobem ohřevu bazénové vody jsou pak solární ohřevy bazénu (solární pyramidy). 
 

Číst dál...

Správné řešení pro bazén

4.4.2017 
 
Zahradní bazén by měl mít vhodnou teplotu vody ke koupání. Ta se snáze ohřeje pomocí kvalitního ohřevu vody v bazénu. Solární ohřevy mají budoucnost a jsou šetrné k životnímu prostředí.
 

Číst dál...

Alternativa pro ohřev vody v bazénu

3.4.2017 
 
Správnou teplotu vody dosáhneme v případě, že máme k zahradnímu bazénu také dokoupený vhodný ohřívač vody. Výběr lze upravit podle mnoha kritérií, zpravidla podle vlastních potřeb a nejčastěji finančních možností. 
 

Číst dál...

Čím ohřívat vodu v bazénu

 
Bazén má dnes většina běžných domácností. Je jedno, zda je to bazén nadzemní, nebo zakomponovaný do země. Důležité je, aby byl k provozu schopný. 
 

Číst dál...

Jaký ohřev pro bazén vybrat

 
Voda v bazénu na zahradě se stěží ohřeje sama. Bude to hodně dlouho trvat a voda i tak nebude dostatečně teplá na příjemné koupání. Proto je potřeba vybrat správný ohřev bazénové vody.
 

Číst dál...

Bazén bez solárního ohřívače nemá budoucnost

 
Moderní zahrada u domu obsahuje bazén. A aby se dalo v bazénu pohodlně užívat vodních hrátek, je zapotřebí, aby voda měla správnou teplotu. Tu je možné vytvořit i jinak, než energeticky náročným ohřevem.
 

Číst dál...

Z čeho se skládá solární ohřev bazénu?

Moderní ohřevy bazénu jsou na sto procent recyklovatelné, tedy z materiálu, který se dá dále použít. Jejich životnost je dlouhá, ale když už přestane sloužit, je možné materiál solárního ohřevu znova užít.

 

Číst dál...

Jak pracuje solární ohřívač?

 
Ohřívač bazénu je pro možné koupání v bazénu nezbytný. Příliš studená voda je totiž i v horkém létě nevhodná z několika důvodů. Solární ohřev vody v bazénu je tou nejlepší metodou ohřevu.
 

Číst dál...

Návod, jak levně ohřát vodu v bazénu

Voda v bazénu by měl mát pro koupání určitou teplotu. Nejen proto, aby koupání bylo příjemné, ale zejména proto, aby se koupající nenachladil.
 

Číst dál...

Levný i luxusní bazén na klíč

 
Toužíte mít na zahradě vlastní bazén? Vybírat můžete levné i luxusní bazény na klíč. 

Číst dál...

Proč užívat solární ohřev bazénu

 
Bazén má na zahradě dnes snad každý. Bazény v dnešní době jsou cenově dostupné, není tak složité je pořídit a také udržovat. Zvláště, když je možno užívat solární energii. 
 

Číst dál...

Jaký vybrat bazén na zahradu

Pořídit si dnes bazén na zahradu není nic neobvyklého. Ještě před pár lety se jednalo o výsadu majetných, ale dnes jsou ceny tak dostupné, že mít vlastní bazén není nic zvláštního. 
 

Číst dál...

Jak na bazén?

 
Rozhodli jste se pořídit si do zahrady bazén do země? S tímto souvisí také celá řada kroků, než je bazén úspěšně dokončen.
 

Číst dál...

Jak mít vodu v bazénu stále teplou?

 
Koupání v bazénu může být rázem znepříjemněno, pokud je voda v bazénu nedostatečně teplá. I přes letní horka není příjemné strávit čas ve studené vodě. Obsah bazénu je zapotřebí mít opatřen ohřevem.
 

Číst dál...

Dřevěná zahradní lehátka

Jestliže je při výběru správného zahradního lehátka důležité nejen pohodlí, ale také vzhled, padne volba materiálu lehátka nejspíš na dřevěný zahradní nábytek.
 

K čemu je vhodný zahradní domek

Pořídit si zahradní domek má několik důvodů. Jsou lidé, kteří jej pořizují záměrně, potřebují levnou a spolehlivou variantu a na druhé straně jsou i ti, kteří potřebují vhodný estetický prvek na zahradu spolu s užitkem.
 

Číst dál...

Podstavec ke slunečníku patří

Aby slunečník byl stabilní a bez problémů stál, neobejde se bez pevného podstavce. Na výběr je z mnoha provedení a také druhů.

Číst dál...

Obaly na slunečníky

Příslušenství ke slunečníkům by mělo být součástí výbavy a to už jen proto, že tak prodlužuje životnost slunečníku. Což je zejména doménou obalů na slunečník.
 

Číst dál...

Zastřešit bazén je nezbytné

 
Bazén na zahradě je dnes jistým standardem. Jenže bazén vyžaduje svoji údržbu a také další doplňkové vybavení, jako je například populární zastřešení bazénu. 
 

Číst dál...

Proč mít altán na zahradě

Velká zahrada u domu v moderním stylu je jistě vhodné místo na to, umístit zde altán, který nejen vytvoří okrasu zahrady, ale i prostor pro trávení volného času.

Číst dál...

Vchodové stříšky

 Není příjemné, vracet se domů v dešti a před domem nemoci najít klíče. Daleko příjemnější bude hledání, pokud nad dveřmi bude vchodová stříška.
 

Číst dál...

Proč mít solární ohřev

Jestliže máte doma bazén, tak jste si právě odpověděli. Zkrátka snad každý, kdo má bazén, by měl mít i solární ohřev. 
 
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.